OneConcept ION Pics 6

OneConcept ION Pics 6, Dia-Film-Foto skener, 14 MP snímač, 4,3" LC displej, 128 MB pamäť

OneConcept ION Pics 6, Dia-Film-Foto skener, 14 MP snímač, 4,3" LC displej, 128 MB pamäť od tejto značky OneConcept je momentálne v predaji na našej stránke. Nečakajte v radoch v kamenných obchodoch, nákup online vám ušetrí. OneConcept ION Pics 6, Dia-Film-Foto skener, 14 MP snímač, 4,3" LC displej, 128 MB pamäť - môžete mať za 162.90 €

162.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Geniálny skener na všestranné skenovanie: oneConceptION Pics 6 Dia-Film-Foto skenerdigitalizuje negatívy, filmy a diapozitívy úplne nezávisle od počítača. Digitalizácia starých fotografií nebola nikdy jednoduchšia: s oneConceptION Pics 6 dia-film-foto skenerom získajú analógové fotografie nový, digitálny lesk - bez ohľadu na to, či ide o farebné alebo monochromatické 35 mm negatívy, filmy a osadené diapozitívy. Vďaka 14-megapixelovému obrazovému snímaču a rozlíšeniu 22 megapixelov sú výsledky ostré ako britva a ideálne na digitálne spracovanie. Rámčeky na filmy a diapozitívy, ako aj štetec na fotografie navyše pomáhajú dosiahnuť najlepšie výsledky skenovania. Vďaka farebnému 4,3" LC displeju a voliteľnému manuálne nastaviteľnému jasu je korekcia obrazu možná priamo na jednotke a nevyžaduje si žiadne obchádzky cez počítač. Naskenované obrázky sa ukladajú na SD kartu a možno ich prezerať na jednotke. Na ďalšie spracovanie alebo online publikovanie sa nekomplikované pripojenie uskutočňuje prostredníctvom USB 2.0 na počítači alebo notebooku. Vďaka voliteľnej prevádzke na batérie možno skener fotografií umiestniť úplne bezdrôtovo a vziať ho kamkoľvek. Digitálna revolúcia pre staré fotografie: oneConcept ION Pics 6 skener diapozitívov a filmov jednoducho skenuje všetko, úplne nezávisle od počítača.

 

Názov:
OneConcept ION Pics 6, Dia-Film-Foto skener, 14 MP snímač, 4,3" LC displej, 128 MB pamäť
Výrobca:
SKU:
4060656501241
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Mkelektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Na Mkelektro.sk si nakúpite z obrovského množstva elektra. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
19437
produktov
408
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Mkelektro.sk