FIBARO pohybový snímač

FIBARO pohybový snímač

FIBARO pohybový snímač od značky s výbornou povesťou Alza je dostupný teraz u nás za skvelú cenu. Kúpte si tento výrobok bezpečne a rýchlo online. FIBARO pohybový snímač aktuálne výhodne za 67.90 €

67.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Pohybový senzor FIBARO pohybový snímač:FIBARO pohybový senzor pri absencii pohybu v dome spolu s Home Center spustí vopred nastavený scenár: upozorní vás alebo sám automaticky aktivuje alarm, zavrie okná, zhasne svetla, vypne nepotrebné zariadenia a zníži teplotu vykurovania. Vďaka ultra citlivému senzoru rozozná pohyb domácich maznáčikov od pohybu ľudí. Nemusíte sa tak báť zbytočných poplachov. Rozozná dokonca aj počet osôb. Ak je vás v miestnosti viac, môže sa napríklad zvýšiť výkon ventilácie. Vypne nočné lampičky potom, čo vaše dieťa zaspí. Vaše dieťa sa nebude báť a vy sa nebudete musieť starať o účty za elektrinu. Pokročilé nastavenia umožní pri prebudení zapnúť stlmené svetlo a zahrať obľúbenú uspávanku.vypnutévypnutéZariadenie podporuje Apple HomeKitPo vybalení snímača Fibaro z krabice ho môžete jednoducho pripojiť k Apple HomeKit. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu FIBARO a prispôsobiť si systém tak, aby vyhovoval vašim osobným potrebám. Znovuobjavte svoj domov prostredníctvom tejto jedinečnej modernej technológie.Pripomenie vám aktivovanie alarmuFIBARO pohybový senzor pri absencii pohybu v dome spolu s Home Center spustí vopred nastavený scenár: upozorní vás alebo sám automaticky aktivuje alarm, zavrie okná, zhasne svetlá, vypne nepotrebné zariadenia a zníži teplotu vykurovania.vypnutévypnutéSpozná, kto sa hýbeVďaka ultra citlivému senzoru rozozná pohyb domácich maznáčikov od pohybu ľudí. Nemusíte sa tak báť zbytočných poplachov. Rozozná dokonca aj počet osôb. Ak je vás v miestnosti viac, môže sa napríklad zvýšiť výkon ventilácie.Inteligentná pestúnkaVypne nočné lampičky po tom, čo vaše dieťa zaspí. Vaše dieťa sa nebude báť a vy sa nebudete musieť starať o účty za elektrinu. Pokročilé nastavenie umožní pri prebudení zapnúť stlmené svetlo a zahrať obľúbenú uspávanku.vypnutévypnutéRegulácia teplotyTeplota na úrovni stropu sa líši od teploty pri podlahe. Ak máte detektor na strope, je možné ho ľahko nastaviť, aby tento rozdiel bral do úvahy a kúrenie bolo presné. Pre efektívnu reguláciu teploty spolupracujú rôzne moduly so snímačom teploty v miestnosti.Pokročilý ochrancaDetektor pohybu je sám vybavený ochranou proti krádeži. Akýkoľvek pokus ho premiestniť alebo zmeniť uhol jeho pohľadu spustí poplach a vy o tom budete vedieť okamžitou notifikáciou. Ako jeden z mála produktov svojho druhu dokáže spolu s pohybom detekovať aj zemetrasenie.vypnutévypnutéVždy vie, čo robiťPonúka nekonečné možnosti pri integrácii s ďalšími zariadeniami. Ráno spozná, že vstávate, spustí hudbu a roztiahne žalúzie, vyvetrá, stačí nastaviť. Vo večerných hodinách môže automaticky zapnúť svetlá, spustiť záznam a poslať video z kamery do vášho mobilného telefónu.

 

Názov:
FIBARO pohybový snímač
Výrobca:
SKU:
AF371069604

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Mkelektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Na Mkelektro.sk si nakúpite z obrovského množstva elektra. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
11544
produktov
474
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Mkelektro.sk