Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF

Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF

Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF od značky s výbornou povesťou Epson je u nás teraz k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu. Nemusíte hľadať ďalej, výrobok je naozaj kvalitný a za dobrú cenu. Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Stojí u nás 1349 €

1349 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Atramentová tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF:Atramentová tlačiareň Epson je praktickým spoločníkom do kancelárie. Vďaka kompaktnému vyhotoveniu je atramentová tlačiareň pripravená skenovať kopírovať a tlačiť a je teda riešením na všetku bežnú prácu s dokumentmi. Ide o farebnú atramentovú tlačiareň. Pri farebnej tlači dosahuje Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF rýchlosť 35 stránok za minútu. Maximálne tlačové rozlíšenie je 4800 x 1200 DPI, ide o nadštandard s výbornou kvalitou textu aj fotografií. Veľmi praktická je obojstranná tlač, tento model ju zvláda automaticky. Dáta je možné do tlačiarne s doplnením atramentu preniesť cez rozhranie USB, LAN, WiFi a NFC. Káble vám nebudú prekážať a tlačíte pohodlne na diaľku. Fanúšikovia značky Apple budú môcť tlačiť prostredníctvom funkcie AirPrint. Na väčší prehľad a jednoduchšiu obsluhu ponúka atramentová tlačiareň Epson dotykový displej. Vie tlačiť obálky vo formáte B5, Legal, Letter, COM10, C6 a C4. Významné vlastnosti atramentovej tlačiarne Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Atramentová tlačiareň Epson je vybavená funkciou obojstrannej tlače Tlačte dokumenty pomocou siete WiFi Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF zvláda formáty papiera A3, A3+, A4, A5 a A6 Dotykový displej pre jednoduchú obsluhu Atramentová tlačiareň má vstupný zásobník až na 335 listov Tlačiť budete môcť zo zariadenia Apple vďaka funkcii AirPrint Tlačiareň s doplnením atramentu Epson zvláda skenovať a kopírovať Atramentová tlačiareň Epson zvláda odosielať dokumenty faxom Na tlač z telefónu stačí priložiť vďaka NFC rozhraniu Model farebnej atramentovej tlačiarne na pracovné použitie Medzi jej prednosti patrí tlač obálok vo formáte B5, Legal, Letter, COM10, C6 a C4 Súčasťou balenia: napájací kábel Rozlíšenie atramentovej tlačiarne Epson Pôsobivé fotografie vďaka atramentovej tlači. Jednou z najvýraznejších výhod atramentu je prirodzené podanie farieb a preto je vhodná aj na tlač fotografií. Farebná tlačiareň s doplnením atramentu Epson patrí medzi stroje s nadštandardným rozlíšením tlače 4800 x 1200 DPI. Výsledné obrázky a predovšetkým fotografie budú vďaka tomu aj na väčších formátoch papiera dokonale ostré, vykreslené do najmenších detailov. Kopírovanie a skenovanie Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Vďaka multifunkčnému vyhotoveniu je Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF spôsobilá skenovať, tlačiť a tiež kopírovať a skvele zastane takmer všetku prácu s dokumentmi. Atramentová tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF pracuje s papiermi s formátom A3, A3+, A4, A5 a A6. Na vloženie nepotlačených stránok je pripravený vstupný zásobník, ktorý ponúka kapacitu 335 listov. Potlačený papier zbiera výstupný zásobník na 250 kusov papiera. Odporúčané najvyššie mesačné vyťaženie je pri tlačiarni Epson plných 75000 str./měsíc.

 

Názov:
Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF
Výrobca:
SKU:
AF371116339

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Mkelektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Na Mkelektro.sk si nakúpite z obrovského množstva elektra. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
11544
produktov
474
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Mkelektro.sk