Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé

Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé

Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé od spoľahlivého výrobcu Apple je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Kúpte si tento výrobok za skvelé ceny v našom internetovom obchode. Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé aktuálne za 74.90 €

74.90 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé: Stratilo sa vám alebo rozbilo jedno zo slúchadiel Apple AirPods 2019? Nemusíte kvôli tomu rovno kupovať znova obe. K dispozícii máte náhradné slúchadlo do ľavého ucha, ktoré všetkými vlastnosťami úplne zodpovedá tomu pôvodnému. Je teda plne bezdrôtové, vydrží hrať 5 hodín pri počúvaní hudby alebo 3 hodiny pri telefonovaní, má integrovaný mikrofón a pod. Stačí ich spárovať a môžete opäť spokojne počúvať. Kľúčové vlastnosti náhradného slúchadla pre Apple AirPods 2019, ľavéNáhradné slúchadlo k Apple AirPods 2019 do ľavého uchaPri strate alebo rozbití iba jedného slúchadla nie je nutné kupovať znova obeSlúchadlo má úplne rovnaké vlastnosti ako to pôvodnéStačí ich len znova spárovať Nastavenie nového vymeneného AirPoduVložte oba AirPody do nabíjacieho puzdra.Otvorte viečko a pozrite sa na kontrolku. Mala by oranžovo blikať.5 sekúnd podržte tlačidlo nastavenia na zadnej strane puzdra. Kontrolka by mala blikať bielo. Ak bliká oranžovo, pripojte puzdro na napájanie, zatvorte viečko a 10 minút počkajte.Na iPhonu prejdite na plochu.Otvorte nabíjacie puzdro – s AirPodmi vnútri – a podržte ho vedľa iPhonu. Na iPhonu sa zobrazí nastavovacia animácia.Kliknite na Pripojiť a potom na Hotovo.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

 

Názov:
Apple AirPods 2019 náhradné slúchadlo Ľavé
Výrobca:
SKU:
AF435399934

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Na Mkelektro.sk nakúpite kvalitnú elektroniku od popredných výrobcov. Na Mkelektro.sk si nakúpite z obrovského množstva elektra. Nákupom online získate množstvo výhod, od úspory času až po možnosť vrátenia tovaru. Urobte si radosť kúpou novej chladničky alebo vstavanej rúry. Ceny a produkty pre vás neustále aktualizujeme.
Vyberajte z ponuky
11544
produktov
474
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Mkelektro.sk